Пятница, 24.03.2017, 12:01
Главная Регистрация RSS
Приветствую Вас, Гость
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 3 из 6«123456»
Модератор форума: Барби, львица 
Морские свинки Украины » Питомники морских свинок » Страницы питомников МСУ » "Little Joys" - "Маленькі радощі", Київ (US Teddy - Американські тедді)
"Little Joys" - "Маленькі радощі", Київ
skinniДата: Четверг, 26.05.2016, 09:47 | Сообщение # 41
Светлана, Нетешин, Хм.обл
Статус: Offline
Хорошенькие такие мишутки smile Агрусу полосочку прям под линеечку рисовали tongue

Питомник"КовчеГ" +38-067-39-19-371
Группа питомника Вконтакте

VeranikaДата: Четверг, 26.05.2016, 10:18 | Сообщение # 42
Вера, Харьков (п-к Бавария)
Красивенькие маленькие медвежатки smile

Питомник "Бавария" г.Харьков
Породы: Ам.тедди,селфы,Скинни.
E-mail: uviera@list.ru тел: 0675764136, Вера

СиничкаДата: Четверг, 26.05.2016, 10:22 | Сообщение # 43
Мария, Киев
skinni, Veranika,

Цікавлять ам.тедді 3-х колірні, черепахи та черепахи з білим, яскраві чисті кольори, без бріндла/чалості.
Розплідник US Teddy "Маленькі радощі"
Марія +38 0б7 З275б87

СиничкаДата: Четверг, 26.05.2016, 12:54 | Сообщение # 44
Мария, Киев
Прошу допомогти з визначенням забарвлення у Артура, Альберта та Амелі.
Темна пігментація шкіри, темний підшорсток, шоколад з помаранчевім тікінгом, чітка лінія підчерев'я, а само підчерев'я золотисто-померанчеве з темнім підшорстком, від підчерев'я, також з чіткими лініями розділу забарвлень, ідуть "промені" на внутрішні боки лапок до ліктів та колін.
Тобто, за ознаками - вони "шиншили", а не "агуті". Так?
Мати має очі карі і записана в документі, як "Забарвлення: Біла з шоколадом і золотом. Маркування: Триколірна. Тан.".
У батька очі рубінові, в документах стоїть "Ліловий/золото аргент-золото-білий.".
За матусею нема агуті нікого.
Дідусь за батьком мав забарвлення "Gylden/gylden agouti/hvid", та ще далі у пращурів за батьком багато різних агуті. Але щось мені підказує, що то все ж більш були шиншили, а не агуті...

Цікавлять ам.тедді 3-х колірні, черепахи та черепахи з білим, яскраві чисті кольори, без бріндла/чалості.
Марія +38 0б7 З275б87

Сообщение отредактировал Синичка - Суббота, 04.06.2016, 19:02

brovalyДата: Четверг, 26.05.2016, 15:54 | Сообщение # 45
Лидия, Одесса (КЛАССиК)
Можно ссылочку на окрас шиншилла?

п-к КЛАССиК (Одесса)
093-0714924, 096-5207288, 0506759416

СиничкаДата: Четверг, 26.05.2016, 16:11 | Сообщение # 46
Мария, Киев
Наприклад, ось:
http://cavy-profik.ucoz.ru/publ....1-0-243
та ще от тут
http://forum.morsvinki.ru/viewtopic.php?t=7370
Але по мережі є ще багацько.

Марія +38 0б7 З275б87

JackPotДата: Четверг, 26.05.2016, 21:37 | Сообщение # 47
Юлия, Донецк (ДжекПот)
Я думаю, Лида имела ввиду на стандарт породы шиншилла, окраса шиншила.

Когда, глотая кровь и зубы, мне доведется покачнуться, я вас прошу, глаза и губы, не подвести и улыбнуться.

irin1971Дата: Четверг, 26.05.2016, 23:26 | Сообщение # 48
Ирина, Харьков (п-к Агудар)
Мария, шиншилла по сути - это агути с недостатком по окрасу, поэтому в родословной пишут агути, шиншилла не пишут. У американскийх тедди по английским стандартам окрас не имеет значения, поэтому недостатки по окрасу не описываются. Я носила золотого агути гладкошерстного, так называемую шиншиллу на выставку. Наташа Волкова описала его как золотого агути с недостатками по окрасу, у гладкошерстных это недопустимо, у теддиков не имеет значения.

питомник Агудар

irin1971Дата: Четверг, 26.05.2016, 23:29 | Сообщение # 49
Малышам пишите золотой агути - белый или золотой агути - золото - белый.

питомник Агудар

СиничкаДата: Пятница, 27.05.2016, 07:05 | Сообщение # 50
Мария, Киев
irin1971, зрозуміла. Дякую! flower
___

Зокрема, ще один приклад того, що для когось це - новий стандарт (Англія з 01.01.15 RVCC та BC, як написали на morsvinki.ru), а для когось (наприклад, ЕЕ) - недолік. (це до диспутів в інших темах стосовно "бачення суддів" і пр.)

Марія +38 0б7 З275б87

Сообщение отредактировал Синичка - Пятница, 27.05.2016, 07:17

irin1971Дата: Пятница, 27.05.2016, 08:48 | Сообщение # 51
Это лишнее подтверждение тому, что каждый волен разводить не только то, что уже стандартизировано, но и то, чему уже есть просто название, а может и то, чему назвние придумаешь сам в последствии (этого никто не запрещает, иначе у нас бы не появлялись новые породы животных), а вот имеет ли смысл выставлять такую свинку надо уточнять перед выставкой.

питомник Агудар

Сообщение отредактировал irin1971 - Пятница, 27.05.2016, 08:50

СиничкаДата: Пятница, 27.05.2016, 09:29 | Сообщение # 52
Мария, Киев
irin1971, мені цікаво почати розумітися, як правильно визначати та записувати забарвлення. Бо досвіду достатнього ще не маю - краще ж 100 разів спитати, ніж "самій вигадувати" ))

Марія +38 0б7 З275б87

СиничкаДата: Понедельник, 30.05.2016, 21:28 | Сообщение # 53
Мария, Киев
в нашому курятничку сьогодні почався кіпіш )) самці, які народилися 9 травня, раптово усвідомили, що вони самці biggrin наразі звідти чути не тільки попискування та поквохтування, а і тарахтіння wacko стрибають на все, що бачать: на сестру, друг на друга, на мамку, на Пеппу tongue Пеппа в шоці та часом навіть у гніві - роздає їм штурханів, але їх це не засмучує а ніскільки )) втім, коли та ж сама Пеппа лежіть під сінницею, а весь цей мілкотравчатий колгосп босяків використовує її, як зручну теплу та м'яку підставку, що б їм зручніше було в сіні копирсатися - вона не має нічого проти і спить, навіть коли вони їй по голові топчуться )) ось такі наші будні biggrin

Марія +38 0б7 З275б87

СиничкаДата: Четверг, 02.06.2016, 19:18 | Сообщение # 54
Мария, Киев
от за що я, сова, не дуже люблю літо, крім спеки, так ще за те, що дуже рано світає...
я категорично не висипаюся з тих пір, як народився мій дитячий садочок! biggrin
бо весь мій курятничек встає разом із сонечком та бадьоро починає робити ранкову зарядку, в яку входять окрім пробіжок та стрибків, тепер ще і залицяння хлопчиків до всього, що ворушиться і роздача їм люлей від обох матусь biggrin крім того все це супроводжується "піснями" в різних жанрах на всю хату. весь цей гомін будить всіх інших мешканців, які б без шалених малюків під боком, ще б спали собі і спали разом зі мною, а так прокидаються та починається: мурчаки починають "нити", що їм їсти пора, а собака - гоцати по хаті з м'ячем або з пищащим їжачком wacko
це бадьорить о пів на п'яту ранку просто неймовірно!
lol

Марія +38 0б7 З275б87

Сообщение отредактировал Синичка - Четверг, 02.06.2016, 19:20

SeverusДата: Воскресенье, 05.06.2016, 00:09 | Сообщение # 55
Влад, Славянск (п-к Грифиндор)
Синичка, детский сад это оооочень круто, очень мило и очень хлопотно)) Нарушение сна, своеобразная микрофлора, паразиты и т.д., вредят челову. По-этому и не рекомендуют держать животных в спальне людей, это территория только людей.
Я иногда самок беременных и с малышами до недели могу в свою комнату занести, но это ужас, о сне можно забыть......
Хотя у нас в комнате общежития (в Харькове) жил около 2х месяцев Скинни Жайди, но он отличный свин , ни шума ни запаха не было)) biggrin

↯ Питомник "Грифиндор" ϟ
Группа питомника Вк
тел: 099 37 037 64

chrissqizzДата: Воскресенье, 05.06.2016, 11:02 | Сообщение # 56
Кристина, Львов (п-к Piggy-Wiggy)
оу,когда малых много я их за двумя закрытыми дверьми слышу. biggrin Думаю,что у Марии всё же свинки живут не спальне dry

питомник Piggy Wiggy
066 7402238

SeverusДата: Воскресенье, 05.06.2016, 11:37 | Сообщение # 57
Цитата chrissqizz ()
Думаю,что у Марии всё же свинки живут не спальне

Значит я что-то недопонимаю biggrin biggrin biggrin biggrin

↯ Питомник "Грифиндор" ϟ
Группа питомника Вк

СиничкаДата: Воскресенье, 05.06.2016, 15:06 | Сообщение # 58
Мария, Киев
Severus, в мене однокімнатна квартира )) На жаль, поки що я не маю можливості надати їм окрему кімнату )) От як розбагатію - так відразу побудую будиночок за містом і будуть в них окремі апартаменти обов'язково! Обіцяю! ))
______

Зі вчора з вечора Йося почала остаточно гонять всіх від себе - лається на них, штурхається і навіть кусається. Так що до місяця не дотягла трішечки, тільки 26 діб і замість матусі "злий прапорщик" )))
Втім, як я її розумію - 5 спиногризів то не жарти )) І так трішки схудла бідоська wacko

Марія +38 0б7 З275б87

Сообщение отредактировал Синичка - Воскресенье, 05.06.2016, 15:06

SeverusДата: Воскресенье, 05.06.2016, 15:46 | Сообщение # 59
Цитата Синичка ()
і будуть в них окремі апартаменти обов'язково!

Тоже мечтаю построить зимние отдельные апартаменты для свинины. Пока только летом они живут отдельно - в летней кухне, там уже ничего не готовим, чисто комната свинок и кормов для них и куриц.

↯ Питомник "Грифиндор" ϟ
Группа питомника Вк

СиничкаДата: Воскресенье, 05.06.2016, 16:30 | Сообщение # 60
Мария, Киев
Severus, нічого - щастя не за горами! cool мені вже задали раз питання знайомі "як там твоя звіроферма, прибутково?" facepalm haha то ж ще трішки і як раз розбагатіємо на шалених прибутках від "звіроферм" crazy lol

Марія +38 0б7 З275б87

Морские свинки Украины » Питомники морских свинок » Страницы питомников МСУ » "Little Joys" - "Маленькі радощі", Київ (US Teddy - Американські тедді)
Страница 3 из 6«123456»
Поиск: